Saat Yükleniyor...
Analiz..;Bill Gates'ten Biyolojik Terörizm Uyarısı
Tarih : 2017.04.21  09:21:22
Microsoft'un kurucusu Bill Gates, Biyoterörizm tehlikesi hakkına uyarılarda bulundu.Bu uyarıların günah çıkarmaı yoksa bir bilgeye dayalı olduğu konusunda ise açıklamalarda bulunmadı.işte Analiz ve ayrıntılar..

ANALİZ.......................

Yeni Dünya düzenini kurgulayanlar yani Siyonistler Kabala’dan referansla Dünya'da yaşayan insan ırkının maymundan geldiğini kendilerinin ise üstün ırk olduğu inancını taşırlar. Bu inanç Mataryelist felsefe ile birleştiğinde Haklıyı değil Gücü üstün tutma siyasetine dönüşür ki,bugün gelinen noktada yaşadığımız sorunların, İnsan katliamlarının temelini oluşturur.

 

Siyonist felsefenin hayat bulduğu Yeni Dünya Düzeni  projesinde Dünya Nüfusunun fazla olduğu ve doğal kaynakların hızla tükendiği vurgulanmaktadır.

 

Bu sebeptendir ki Dünya Savaşları,Ekonomik,Kültürel Emperyalizim,Terör,Zihin Kontrol Sistemleri ve Biyolojik silahlarla insanlık zulmü yapılmaktadır.

Gates’in bahse konu ifadeleri günah çıkarmadan öte bir şey değildir. Özellikle İslam coğrafyasında bulunan kimyasal silahların tedarikçi ülkesi İngiltere,Tovistok Enstitüsüdür.

Bu teknoloji Pentegon tarafından terör gruplarına verilmez ise bu biyolojik silahların üretimi sanıldığı kadar kolay değildir.Gates’in ifadeleri bize Biyolojik silahalar üzerinden yeni senaryolar üretilebileceğini gösteriyor.

İslam coğrafyasındaki Devletler ve Devletimizde bu tür gelişmeler karşısında tedbir almak zorundadır.  

 

 

 • Dünyanın en zengin işadamı, girişimcisi ve Microsoft'un kurucusu Bill Gates, İngiltere'nin başkenti Londra'da Royal United Services Institute in London'da (RUSI) çok konuşulacak bir uyarıda bulundu. 

   

 • Gates, teröristlerin biyolojik silahlarla milyonlarca kişiyi öldürebilecek saldırı kapasitesine önümüzdeki yıllarda ulaşabileceğini iddia etti. 

   

 • Biyoterörizm tehlikesi hakkında konuşan Gates, teröristlerin ürettiği bir mikropla bir senede 30 milyon kişinin hayatını kaybedebileceği uyarısında bulundu. 

   

 • Daha önce Münich'te katıldığı bir toplantıda benzer bir uyarıda bulunan Gates, söz konusu saldırıların önlem alınmaması durumunda 10 ila 15 yıl içerisinde gerçekleşebileceğinin altını çizdi. 

   

 • Gates, ülkelere bu gibi saldırılara karşı hazırlanma ve cephanelerini genişletme tavsiyesinde bulundu.

 

Biyoterörizim nedir…..?

Kişiler, gruplar veya hükümetler tarafından gerek ideolojik, gerekse politik veya finansal kazanç sağlamak amacıyla hastalık yaratıcı patojenlerin açık veya gizli şekilde yayılmasıdır.

Biyolojik silahlar nelerdir?

Biyolojik silahlar, başkalarına zarar vermek amacıyla maksatlı olarak kullanılan bakteri veya virüs gibi enfeksiyöz ajanlardır. bu tanım sıklıkla biyolojik olarak oluşan toksin ve zehirleri de kapsar. biyolojik savaş ajanları hem canlı mikroorganizmaları (bakteriler , protozoalar, ricketsia, virüsler ve mantarlar); hem de mikroorganizmalar, bitkiler veya hayvanlarca üretilen toksinleri ( kimyasal maddeleri ) içerir. bu ajanların bazıları yüksek derecede öldürücüdür. diğerleri de daha çok güçsüz bırakıcı rol oynar. bazı yazarlar geleneksel tedavi metotlarını yanıltacak veya spesifik bir etnik grubu hedef alacak yeni, genetik mühendisliği ile elde edilmiş ajanların muhtemel kullanımından da bahsetmektedir.
Etiketler: biyoloji,terör,gates,silah,savaş
Bu haber toplam 3186 defa okunmuştur
Paylaş :
Teknoloji
YAZARLAR
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
Joe Biden yemin ederek ABD'nin 46. başkanı oldu
ABD'de 3 Kasım seçimlerini kazanan Joe Biden, ABD Kongresindeki törende yemin ederek ülkenin 46. başkanı oldu.
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Altyapı: siteal.net
Copyright © Havasspress   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.