Saat Yükleniyor...
Analiz..;Bill Gates'ten Biyolojik Terörizm Uyarısı
Tarih : 2017.04.21  09:21:22
Microsoft'un kurucusu Bill Gates, Biyoterörizm tehlikesi hakkına uyarılarda bulundu.Bu uyarıların günah çıkarmaı yoksa bir bilgeye dayalı olduğu konusunda ise açıklamalarda bulunmadı.işte Analiz ve ayrıntılar..

ANALİZ.......................

Yeni Dünya düzenini kurgulayanlar yani Siyonistler Kabala’dan referansla Dünya'da yaşayan insan ırkının maymundan geldiğini kendilerinin ise üstün ırk olduğu inancını taşırlar. Bu inanç Mataryelist felsefe ile birleştiğinde Haklıyı değil Gücü üstün tutma siyasetine dönüşür ki,bugün gelinen noktada yaşadığımız sorunların, İnsan katliamlarının temelini oluşturur.

 

Siyonist felsefenin hayat bulduğu Yeni Dünya Düzeni  projesinde Dünya Nüfusunun fazla olduğu ve doğal kaynakların hızla tükendiği vurgulanmaktadır.

 

Bu sebeptendir ki Dünya Savaşları,Ekonomik,Kültürel Emperyalizim,Terör,Zihin Kontrol Sistemleri ve Biyolojik silahlarla insanlık zulmü yapılmaktadır.

Gates’in bahse konu ifadeleri günah çıkarmadan öte bir şey değildir. Özellikle İslam coğrafyasında bulunan kimyasal silahların tedarikçi ülkesi İngiltere,Tovistok Enstitüsüdür.

Bu teknoloji Pentegon tarafından terör gruplarına verilmez ise bu biyolojik silahların üretimi sanıldığı kadar kolay değildir.Gates’in ifadeleri bize Biyolojik silahalar üzerinden yeni senaryolar üretilebileceğini gösteriyor.

İslam coğrafyasındaki Devletler ve Devletimizde bu tür gelişmeler karşısında tedbir almak zorundadır.  

 

 

 • Dünyanın en zengin işadamı, girişimcisi ve Microsoft'un kurucusu Bill Gates, İngiltere'nin başkenti Londra'da Royal United Services Institute in London'da (RUSI) çok konuşulacak bir uyarıda bulundu. 

   

 • Gates, teröristlerin biyolojik silahlarla milyonlarca kişiyi öldürebilecek saldırı kapasitesine önümüzdeki yıllarda ulaşabileceğini iddia etti. 

   

 • Biyoterörizm tehlikesi hakkında konuşan Gates, teröristlerin ürettiği bir mikropla bir senede 30 milyon kişinin hayatını kaybedebileceği uyarısında bulundu. 

   

 • Daha önce Münich'te katıldığı bir toplantıda benzer bir uyarıda bulunan Gates, söz konusu saldırıların önlem alınmaması durumunda 10 ila 15 yıl içerisinde gerçekleşebileceğinin altını çizdi. 

   

 • Gates, ülkelere bu gibi saldırılara karşı hazırlanma ve cephanelerini genişletme tavsiyesinde bulundu.

 

Biyoterörizim nedir…..?

Kişiler, gruplar veya hükümetler tarafından gerek ideolojik, gerekse politik veya finansal kazanç sağlamak amacıyla hastalık yaratıcı patojenlerin açık veya gizli şekilde yayılmasıdır.

Biyolojik silahlar nelerdir?

Biyolojik silahlar, başkalarına zarar vermek amacıyla maksatlı olarak kullanılan bakteri veya virüs gibi enfeksiyöz ajanlardır. bu tanım sıklıkla biyolojik olarak oluşan toksin ve zehirleri de kapsar. biyolojik savaş ajanları hem canlı mikroorganizmaları (bakteriler , protozoalar, ricketsia, virüsler ve mantarlar); hem de mikroorganizmalar, bitkiler veya hayvanlarca üretilen toksinleri ( kimyasal maddeleri ) içerir. bu ajanların bazıları yüksek derecede öldürücüdür. diğerleri de daha çok güçsüz bırakıcı rol oynar. bazı yazarlar geleneksel tedavi metotlarını yanıltacak veya spesifik bir etnik grubu hedef alacak yeni, genetik mühendisliği ile elde edilmiş ajanların muhtemel kullanımından da bahsetmektedir.
Etiketler: biyoloji,terör,gates,silah,savaş
Bu haber toplam 1677 defa okunmuştur
Paylaş :
Teknoloji
YAZARLAR
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
ANALİZ HABER..;DSG’den Şam’a Suriye’nin kuzeydoğusundaki öz yönetim organlarını tanıma çağrısı
ABD’nin desteklediği ve omurgasını PKK/PYD'nin oluşturduüğu Demokratik Suriye Güçleri (DSG) Şam’ı Suriye’nin kuzeydoğusundaki öz yönetim organlarını tanımaya çağırdı ve DAEŞ ile savaşta yeni bir aşamaya geçildiğini duyurdu.Bu açıklamanın ABD Başkanı trump'ın Golan Tepeleri Terör Devleti İsrail'in kontrolüne verilmelidir açıklamasından sonra gelmesi hiç şüphesiz rastlantı değil,Tavistok'un laboratuvar ürünü olan Daeş'in başak amacı bölgedeki demografik yapıyı PKK/PYD lehine değiştirmekti ve bununla birlikte ABD'nin silah ve lojistik desteği ile gerilla hareketinden,düzenli ordu pozisyonuna devşirilyor.Bu hiç şüphesiz Astana sürecini boşa düşürme,Suriye'nin toprak bütünlüğünü parçalama ve İsrail'in hedefi olan Arz-ı Mevuda giden yolda önemli bir parametrenin aşılması demek,bu öz yönetim talebi birinci aşamada Suriye sonrasında büyük hedef olarak Türkiye parçalama amacı gütmektedir.Yapılması gereken açıktır,üçlü mekanizmaya şartlı da olsa Esat yönetimini de dahil etmektir.Aksi bu sürecin daha fazla uzaması demektir.Suriye'de ABD ve PKK/PYD varlığı devam ettikçe Suriye'nin toprak bütünlüğünün korunması mümkün değildir. Alpaslan KARAASLAN www.Havasspress.com Gn.Yn.Yönt.
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Altyapı: siteal.net
Copyright © Havasspress   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.