Saat Yükleniyor...
ANALİZ..;BİLDERBERG NEDİR,NEYİ AMAÇLAR….
Tarih : 2017.06.04  23:54:03
Yeni Dünya Düzeni kurgulayıcılarının karanlık yapılanmalarından olan BİLDERBERG'lerin rontgenini çekmeye ve muhtemel yakın tarih hedefleri ile ilgili Analiz yapmaya çalıştığım yazım.......

Kronolojisi uzun olmakla beraber kısaca anlatmaya çalışırsam…;

1954 yılında"Carnegie, Rockefeller ve Ford vakıfları tarafından kurulan Bilderberg Grubu, yılda bir kereye mahsus olarak Hollanda'da bir araya gelen, gizli bir topluluktu.

Amacı Amerika’yı merkeze alan Dünya’daki Ulus Devletleri Ekonomik,Siyasal,Politik ve Sosya-Kültürel yapısını yok etmeyi amaçlayan,bunu yaparken ürettikleri “Küreselleşme ve Yeni Dünya Düzeni” projesi ile elit takımı etkileyip projeye dahil etmeye çalışan “Demokrasi,Özgürlük,Eşitlik,insan Hakları vs” gibi terminolojiler üzerinden toplumları kurdukları vakıflar aracılığı ile örgütleyen gerektiğinde kaos yaratmak için bunları kullanan Siyonist bir yapılanmadır.

Şu asla unutulmamalıdır ki bütün darbelerin arkasında “İLLUMİNATİ” denen karanlık örgüt vardır,bu örgüt Bilderberg’le koordineli çalışmaktadır.

Bu yapı örgütlenmesini siyasi-mali-askeri-akademik- medya eliti üzerinden yaparak Devletlerin kontrolünü sağlar, şayet bu yapıda direnç görüyorsa kendi elitlerini yaratmak için devreye girip, bir anda parlattıkları elitleri sisteme eklemlerler.

Bu yapı düşünce kuruluşu gibi görünse de, asıl amacı kurudukları 250 şirkete Dünya’daki bütün yönetimleri bağlamak ve halkları kuklalaştırmaktır.

Bu seneki Bilderberg toplantısı Virginia'da başladı... 4 gün sürecek olan şer toplantılarına Trump'ın kadrosundan isimler de katılıyor. Türkiye'den Mustafa Akyol, Hürriyet'ten Cansu Çamlıbel, Koç Holding'den Ömer Koç ve Ceo Levent Çakıroğlu ve Sinan Ülgen katılımcı.

Türkiye’den katılan isimlerin kim olduğu çok önemli değil, önemli olan hangi strateji temelinde o toplantıda bulundukları, bu toplantıdan anladığımıza göre..;

-Hürriyet Gazetesi medyanın amiral gemisi olmaya devam edecek, Suriye ve İslam coğrafyası şekillenirken toplum psikolojik yönetimi bu ve buna bağlı medya üzerinden yapılacak. Türkiye’de oluşturulacak siyasi ve diğer projelerin tetikleyicisi-uygulayıcısı olacak.

- Burada Sinan Ülgen ismi önemli Fransa’da Cumhurbaşkanı olan Macron türü bir süreçle Türk siyasi hayatına girip kısa sürede medya ve diğer bileşenlerin desteği ile Başkanlık koltuğuna otura bilir veya bu denenebilir.

-Bir diğer dikkat çeken isim ise Mustafa Akyol, Meşhur gazeteci Taha Akyol’un oğlu önemli özelliklerinden biri yerel eğilimli ve bölgesel tezleri olan bir isim islam,kürt,Ortadoğu gibi analiz yazıları olan ve uluslar arası medyada yazıları yayınlanan bir isim, yani Sinan Ülgen’i tamamlayan özellikleri var.

Bir önemli oluşum Bilderberg eliyle filizlenmeye başladı. Hem de hemen referandum sonrasında, artık meclis değil cazibe merkezi “CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ”  bu adamların bu yetkiyle neler yapabileceğini düşünmek böyle bir Türkiye’de uyanmak dahi istemiyorum.

Allah cc. Her şeyi daha iyi bilendir.

 

Alpaslan KARAASLAN

www.Havasspress.com Gn.Yn.Yönetmeni
Etiketler: bilderberg,virginia
Bu haber toplam 2270 defa okunmuştur
Paylaş :
GÜNDEM
YAZARLAR
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
Akar'dan Selam ,Erdoğan'dan devam...
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Teklifimiz, hemen bu gece tüm teröristler silah ve malzemelerini bırakıp güvenli bölgeden çıksınlar. Bu dediğimiz yapıldığında Barış Pınarı Harekatımız zaten kendiliğinden sona ermiş olacak." dedi.
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Altyapı: siteal.net
Copyright © Havasspress   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.