Saat Yükleniyor...
Kavimlerin Halakına Sebep Olan Sapıklığa İzin Çıkacak mı
Tarih : 2018.06.27  23:46:05
LGBTİ hastalığına kapılmış sapkınlar, İstanbul’da yine ahlâksızlık kusmaya hazırlanıyor. 25 Haziran-1 Temmuz arasını “Cinsel Kurtuluş Haftası” ilan eden eşcinseller, “çok eş, çok aşk, çoklu cinsellik” adıyla 50’yi aşkın program düzenleyecek. Bu da yetmezmiş gibi, Kadıköy ve Taksim’de yürüyüş yapmayı planlayan sapkınlar, valilikten gelecek onayı bekliyor. Bu arada, bazı etkinliklerin Çağlayan ve Anadolu Adliyesi’nde yapılacak olması da dikkat çekiyor.

Bu sene 26. defa gerçekleştirilecek rezil etkinliklere LGBTİ örgütleri, aktivistler, sendikalar, çeşitli öğrenci grupları ve bazı siyasi partiler de katılacak. Bu yılki rezaletlerin teması olarak “sınır” belirlenirken, türlü sapkınlar ve ahlaksızlıklar, “atölye çalışması”, “panel”, “söyleşi”, “film gösterimi” ve “parti” şeklinde sergilenecek.

“VALİLİK”TEN GELECEK HABER MERAK KONUSU!..

MillÎ Gazete, sapkınların etkinlik organizasyon yetkilisine ulaştı. Gazetemize açıklamada bulunan yetkili, “İstanbul’da ‘çok eş, çok aşk, çoklu cinsellik’ adıyla 50’yi aşkın program düzenlenecek. Bu etkinliklerin birçoğu parti şeklinde olacak. Valilikten yürüyüş için izin istenildi. Onaylanırsa Taksim ve Kadıköy’de yürüyüşler olacak. Bunların yanı sıra LGBTİ grupları, zorunlu olan kısırlaştırma yasasını kaldırdı. Bunun için ise bir açıklama yapılacak. Tüm vatandaşımız davetlidir” dedi.

HAFTA BOYUNCA SAPKIN ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK

Bu rezil etkinliklerin bazılarının Çağlayan ve Anadolu Adliyesi gibi kamu binalarında gerçekleştirilecek olması ise hayretle karşılandı.

Halkın malı olan kamu binalarının böylesi rezil etkinlikler için kullanılacak olması akıllara durgunluk verirken, düzenlenecek programların isimleri bile dikkat çekti! “Pembe tezkere”, “Çok eşlilik”, “Metreslik”, “Eşcinsel namus cinayeti”, “Edebiyatta LGBTİ+” gibi birçok iğrenç panelin düzenlenecek olmasıyla toplumun inanç değerlerine aleni savaş açılacak!
Etiketler: lbgti,kadın,erkek
Bu haber toplam 397 defa okunmuştur
Paylaş :
Yaşam
YAZARLAR
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
TSK 'milli karıştırıcı' ile susturuyor
Türk Silahlı Kuvvetlerinin elektronik taarruz kabiliyeti, yeni karıştırıcı sistemlerin devreye alınmasıyla güçleniyor.Bu arada terörle olan mücadelede Bitlis'te 24 Temmuz’da etkisiz hale getirilen 4 teröristten 2'sinin, gri kategoride aranan Eyyüp Çeçan ve Mustafa Yaman olduğu belirlendi.
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Altyapı: siteal.net
Copyright © Havasspress   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.