Saat Yükleniyor...
ÖZEL HABER..;İstanbul trafiğinde uçaksavarlı cip yakalandı
Tarih : 2018.11.04  20:55:04
İstanbul trafiğinde uçaksavar taşıyan bir cip görüntülendi. Polis ekiplerince yakalan sürücü ve aracı hakkında cezai işlem başlatıldı.

BU BİR TERÖR EYLEMİDİR SAVCILARI GÖREVE ÇAĞRIYORUM...!

Bu planlı programlı iç savaş hazırlığı yapan uluslararası toplum mühendislerinin bir projesidir.Bunu normalmiş karşılamak,trafik cezası ile cezalandırmak,olayı hafifletmek anlamına gelmektedir.Bu araçtaki iki kişi terör eyleminden yargılanmalıdır.Bunun aksini düşünenler,renkli devrimlere ve Yugoslavya'nın dağılma sürecinden önce hangi evreleri yaşadığını dikkatlice incelesin. 

 

hABERİN iÇERİĞİ...;

Haliç Köprüsü'nden Topkapı istikametine ilerleyen 34 KYM 30 sivil plakalı askeri cip ve arkasındaki uçaksavar silahını görenler gözlerine inanamamış, araç içindeki iki kişi ve aracın bu durumu merak konusu olmuştu.

D-100 Karayolu Haliç Köprüsü Topkapı istikameti'nde arka kısmında uçaksavar silahı ile görüntülenen eski model cip Kadıköy'de polis ekipleri tarafından yakalandı.

Haberin yayınlamasının ardından trafik polisleri ilk gördükleri yerde aracı durdurdu. Kadıköy'de yakalandığı öğrenilen aracın sürücüsü Murat Taşlıdağ Kadıköy Polis Merkezi'ne getirildi.

ARACA VE SÜRÜCÜSÜNE CEZA YAĞDI

Araçta bulunan silahın maket olduğu anlaşılırken, Taşlıdağ'a araç kullanırken cep telefonu ile konuşmak, emniyet kemerini takmamak, araçta teknik değişiklik yapmak, trafiği tehlikeye düşürmek suçlarından cezai işlem uygulandı.

Araç ise trafikten men edildi. Taşlıdağ dün aracı kullanırken, maket silahın üstündeki brandanın uçtuğunu, istemeyerek böyle bir görüntüye yol açıldığını belirtti. Taşlıdağ'ın fuara gitmediği, özel bir partiye katılmak için yola çıktığı öğrenildi. Taşlıdağ'ın polis merkezindeki işlemleri sürüyor.

İstanbul trafiğinde uçaksavarlı cip yakalandı ile ilgili görsel sonucu

 

 

Alpaslan KARAASLAN

www.Havasspress.com Gn.Yn.Yön.
Etiketler: uçak savar,cip,savaş,silah
Bu haber toplam 118 defa okunmuştur
Paylaş :
GÜNDEM
YAZARLAR
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
Soylu: Lütfen her anne-baba bu uygulamayı telefonuna indirsin
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, uyuşturucu meselesinin boş bırakmaya gelmeyeceğini belirterek bu konuda herkesin 'panik hali'nde olması gerektiğini bildirdi. Vatandaşlarımızın uyuşturucu ile ilgili durumları kolaylıkla bildirebilmeleri için 'UYUMA' isimli bir aplikasyon yaptık. Lütfen her anne-baba bunu mutlaka telefonlarına indirsin" dedi.
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Altyapı: siteal.net
Copyright © Havasspress   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.