Saat Yükleniyor...
Ayasofya Cami'nde Bale Dansına Açıklama Geldi
Tarih : 2019.01.06  13:10:17
Ayasofya Camii'nde dans figürü yapan bir kadının sosyal medyaya yansıyan fotoğrafıyla ilgili inceleme başlatıldığı bildirildi.

Ayasofya Camii'nde dans figürü yapan bir kadının görüntülerinin sosyal medyada yer almasına ilişkin inceleme başlatıldı.

Ayasofya Camii'nin Twitter hesabından, cami içerisinde çekilen ve daha sonra sosyal medyada paylaşılan dans fotoğrafıyla ilgili açıklama yapıldı.

Söz konusu açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"İlgili mevzuatımız çerçevesinde müzemizde, turizm firmalarından gelen talepler doğrultusunda akşam saatlerinde özel açılışlar gerçekleşmektedir. Nitekim, 05 Ocak 2019 tarihinde gerçekleşen akşam açılışında, ziyarete gelen bir bayan tarafından, bir bale hareketi olan 'spagat' figürü müze içerisinde yapılmış ve diğer ziyaretçiler tarafından fotoğrafı çekilmiştir. Bu husus sosyal paylaşım sitelerine yansımış ve tarafımızca konu hakkında gerekli incelemeler başlatılmıştır."

Kültür ve Turizm Bakanlığının resmi Twitter hesabından da söz konusu açıklama retweet edildi.
Etiketler: ayasofya,dans,bale,cami
Bu haber toplam 48 defa okunmuştur
Paylaş :
GÜNDEM
YAZARLAR
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
Soylu: Lütfen her anne-baba bu uygulamayı telefonuna indirsin
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, uyuşturucu meselesinin boş bırakmaya gelmeyeceğini belirterek bu konuda herkesin 'panik hali'nde olması gerektiğini bildirdi. Vatandaşlarımızın uyuşturucu ile ilgili durumları kolaylıkla bildirebilmeleri için 'UYUMA' isimli bir aplikasyon yaptık. Lütfen her anne-baba bunu mutlaka telefonlarına indirsin" dedi.
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Altyapı: siteal.net
Copyright © Havasspress   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.