Saat Yükleniyor...
Saadet Partisi Genel Merkez binası tahliye ediliyor
Tarih : 2019.04.11  12:32:05
Başkent'te Fatih Erbakan ve Mehmet Altınöz'ün açtığı davanın ardından tahliye süresinin dolması ile icra işlemleri başlatılan Saadet Partisi Genel Merkezi'nde partililer ile polis arasında gerginlik yaşandı.Bu gelişmeler Milli Görüş camiasında üzüntü ile karşılandı.

Eski Başbakan Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan ve damadı Mehmet Altınöz, 2017 yılında Saadet Partisi tarafından genel merkez binasının kiralarının ödenmediği gerekçesiyle partiye dava açmıştı.

İHA'nın haberine göre, Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 15'inci Hukuk Dairesi'nce verilen tahliye kararının Yargıtay tarafından onanmasıyla genel merkez binasının tahliyesi kesinleşmişti. 

İcra memurları, Saadet Partisi yönetimine tahliye için 19 Aralık'a kadar süre tanımıştı. Partililerin binayı boşaltamaması üzerine Fatih Erbakan'ın avukatları icra işlemleri başlattı. Ekiplerin gelerek icra işlemlerini başlatması beklenirken, partililer ve polis ekipleri arasında tartışma yaşandı.İHA'nın haberine göre, Ankara Bölge Adliye Mahkemesi 15'inci Hukuk Dairesi'nce verilen tahliye kararının Yargıtay tarafından onanmasıyla genel merkez binasının tahliyesi kesinleşmişti. 

İcra memurları, Saadet Partisi yönetimine tahliye için 19 Aralık'a kadar süre tanımıştı. Partililerin binayı boşaltamaması üzerine Fatih Erbakan'ın avukatları icra işlemleri başlattı. Ekiplerin gelerek icra işlemlerini başlatması beklenirken, partililer ve polis ekipleri arasında tartışma yaşandı.

 

Saadet Partisi Genel Merkez binası tahliye ediliyor ile ilgili görsel sonucu

 

Saadet Partisi Genel Merkez binası tahliye ediliyor ile ilgili görsel sonucu

 

Etiketler: saadet,milli görüş
Bu haber toplam 52 defa okunmuştur
Paylaş :
GÜNDEM
YAZARLAR
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
İslam Alemi"BERAT GECESİNİ İDRAK EDİYOR"
(İnne-ddîne ‘inda(A)llâhi-l-islâm) Allah Katında Din İslamdır..Ayeti Mucibince Yaşamayı,Yaşatmayı ve Şuur'u İslam-ı Allah Bu Mübarek Berat Gecesi Hürmetine Nasip Etsin. Dua'mız Kabul,Hayatınız Bereketli Olsun..Değerli Okurlarım,Takipçilerim ve İnanan Kardeşlerim.Amin Alpaslan KARAASLAN www.Havasspress.com. Gn.Yn.Yönt.
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Altyapı: siteal.net
Copyright © Havasspress   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.