Saat Yükleniyor...
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Srebrenitsa soykırımı tarih boyunca asla unutulmayacak
Tarih : 2019.07.11  13:15:37
KISA DEĞERLENDİRME...; Modern Demokrat İnsan Haklarının Beşiği Avrupa'nın Göbeğinde Milyonlarca Müslüman Katledildi,Yüzlerce Kadının Tecavüze Uğradı.Gururuna Yediremeyip İntihar Edenler Oldu.Şimdi Bütün Dünya Hiç Bir Şey Yokmuş Gibi Davranıyor Davranmak Zorunda Çünkü 12 Siyonist Aile Silah Şirketleri ve Özel Şirketlerine Bağlı Paralı Askerleri İle Katliamlara Devam edecekler..Bu Dünya Egemenliğini Kendilerine Ait Şirketlere Devrini Alana Kadar..Kukla Yönetim ve Politikacılarla..Bunu Bilmezsen Siyonizme Kukla Olursun..Allah'tan Bütün Din Kardeşlerime Rahmet Diliyorum....

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Avrupa'nın gözü önünde yaşanan ve 8372 masumun canına mal olan Srebrenitsa soykırımı, tarih boyunca asla unutulmayacaktır." dedi.

 

 

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ErdoğanSrebrenitsa soykırımına ilişkin, "Avrupa'nın gözü önünde yaşanan ve 8 bin 372 masumun canına mal olan Srebrenitsa soykırımı, tarih boyunca asla unutulmayacaktır." ifadesini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bosna Hersek'in doğusundaki Srebrenitsa'da 1995'te yaşanan soykırımın 24. yılı dolayısıyla Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

Erdoğan, şunları kaydetti:

"Avrupa’nın gözü önünde yaşanan ve 8 bin 372 masumun canına mal olan Srebrenitsa soykırımı, tarih boyunca asla unutulmayacaktır. 24. yıl dönümünde Srebrenitsa soykırımında şehit olan Bosnalı kardeşlerime Allah'tan rahmet, Bosna halkına başsağlığı diliyorum."




Etiketler: sırp,hırvat,srebrenitsa
Bu haber toplam 56 defa okunmuştur
Paylaş :
Dünya
YAZARLAR
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
Erkan Mumcu"Abdullah Gül Majestelerinin Adamı"
AKP iktidarında MEB ile Kültür ve Turizm Bakanlığı yapan Erkan Mumcu yıllar sonra dikkat çeken Abdullah Gül açıklamasında bulunarak plan içerisinde Bülent Arınç'ın da olduğunu ileri sürdü.İlaveten Abdullah Gül'ün majestelerinin adamı olduğunu ifade etti.
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Altyapı: siteal.net
Copyright © Havasspress   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.