Saat Yükleniyor...
Aylin Sözer'in katilinin ifadesi: Öldüğünü görünce gaz yağını üzerine dökerek ateşe verdim
Tarih : 2020.12.30  14:28:20
Her zaman olduğu gibi laik,seküler yapının doğurduğu sebepler değilde,sonuç tartışılacak ortadaki ahlaksızlığı, bağnazlığı ve kalitesizliği bütün eğitimine rahmen alamamış bireyler değil de bunun sonucunda oluşan vahşet tartışılacak, İstanbul sözleşmesi gibi milli manevi ve aile yapımızı bitiren sözleşme değil de sonuç tartışılacak, bu da bir proje asıl tartışılması gereken bu seviyedeki bir insanın nasıl böyle bir sosyolojiye sürüklendiğidir. İslam inancından uzaklaşılan her adım bu toplumu yok etme noktasına getirecektir örnek mi"ATLİN SÖZERİ".

İstanbul'da akademisyen Aylin Sözer'i öldüren Kemal Ayyıldız ifadesinde, kadını kendisine saldırmakla suçladı: "Yılbaşını çocuklarımla geçirmek istediğimi söyleyince tartıştık. Bıçakla bana saldırdı ancak elinden bıçağı aldım, boğazına sapladım. Öldüğünü görünce, çakmak doldurmak için kullanılan gaz yağını üzerine dökerek ateşe verdim."

 

İstanbul'da özel bir üniversitede öğretim görevlisi olarak çalışan Aylin Sözer'i boğazından bıçaklayarak öldüren, ardından evi ateşe veren Kemal Ayyıldız, sorgusunda cinayetle ilgili detayları anlattı.

 

Ajanslardan aldığımız habere göre, Ayyıldız sorgusunda şunları söyledi:

 

"Aylin Sözer'le 10 yıl önce sosyal medyada tanıştık. Daha sonra aramızda bir ilişki başladı. Bazen kavga ediyor, bazen barışıyorduk. Ben askere gittim geldim. Bu arada evlendim. Ama gönül bağımız aralıklarla devam etti. Çocuklarım dünyaya geldi. Geçtiğimiz yıllarda eşimle aram bozuldu. Boşanma kararı aldık. Karım çocuklarımla Manisa'ya gitti."

 

Ayyıldız, Sözer'le bir aydır kavgalı olduğunu, olay günü buluşmak için randevulaştıklarını öne sürerek, "Ben yılbaşını çocuklarımla Manisa'da geçirmek istediğimi söyleyince tartıştık. Sırtımı dönünce bıçakla bana saldırdı, ancak elinden bıçağı aldım. Boğazına sapladım. Öldüğünü görünce, çakmak doldurmak için kullanılan gaz yağını üzerine dökerek ateşe verdim" dedi.

 

Sözer'in üzerindeki ziynet eşyalarını alan Ayyıldız, amacının hırsızlık süsü vermek olduğunu, evde yangın çıkarmak istediği sırada polisin kapıyı çaldığını, bunu fark edince doğalgaz borusunu keserek evi ateşe verdiğini söyledi.
Etiketler: sözeri,maltepe,katil
Bu haber toplam 127 defa okunmuştur
Paylaş :
GÜNDEM
YAZARLAR
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
Hadis, tefsir ve fıkıh alimi M. Emin Saraç son yolculuğuna uğurlandı
Tedavi gördüğü hastanede 92 yaşında hayatını kaybeden Türkiye'nin önde gelen hadis, tefsir ve fıkıh alimlerinden M. Emin Saraç, son yolculuğuna uğurlandı.
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Altyapı: siteal.net
Copyright © Havasspress   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.