Saat Yükleniyor...
Alpaslan KARAASLAN
Metni küçült
Alpaslan KARAASLAN
PENTAGON “Baphomet”in Sadık Uşağı
Tarih : 2018.02.10  08:35:28

PENTAGON “Baphomt”in Sadık Uşağı

İslam öğretisinin dışındaki hakim dogmatik yapıların tamamına yakını kendilerini din öğretisi gibi gösterenler de buna dahildir, antik Mısır’ı veya Yunan Mitolojisini referans alarak yönetim modelleri oluşturmuştur.

Yeni Dünya Düzeni planlayıcıları kendilerine  Gnostik inanç ve Düalist din  yaratmış, Baphomet’i ise Tanrı olarak kabul etmişlerdir.

 

Aynı yapı Yunan mitelojisi ve felsefesinden faydalanarak Demokrasi ve Cumhuriyetçilik  fikri üzerinden öncesinde köleleştirdikleri yapılara umut aşılama adına elma şekerini sunma projesi oluşturmuştur.

Bunun asıl nedeni ise daha doğruyu bulma adımının önünü kesmek, oyunun kurallarını koyarak toplumsal direnci kırıp, kontrol altına almaktır. Biz buna kısaca toplum mühendisliği diyoruz.

(Yeni Dünya Düzeni Kurucuları   Rockefeller & Rothschild aileleri)

Konumuz Pentagon olsa da bu izahatı kısaca yapmamdaki amaç daha rahat anlaşılabilir olmaktır.

ABD’nin  bütün politikalarını Pentagon belirler. Başkanın yönetimdeki tesir oranı%5’i geçmez.

Bunun en çıplak örneğini bugün Trump yönetimi ile görüyoruz.(Kaynak bölümünde Trup analizimi okumanızı tavsiye ediyorum.)
Peki Pentagon nedir,niye kurulmuştur…?

Pentagon ABD’nin bütün Siyasi ve Askeri faaliyetlerinin planlandığı ABD’nin kalbidir. Virginia (Arlington) ve Washington D.C şehirleri sınırları içerisindedir. 1941 ve 1943 yılları arasında yapılan bina beş adet beşgenden oluştuğu için “Pentagon (Yunanca Beşgen)” adını aldığı söylense de..;

George Washington döneminde yapılmış olması, Pentagon ismini başkanın 1791 yılında üye olduğu “Hür Masonlar” grubundan aldığı bilinmektedir. Pentagon’un içerisinde ve dış görüntüsü ile masonik sembollerle donatılmıştır.

Kurumun beş köşeli olması nedeniyle “beş” sayısına atıfta bulunarak Yahudi ilişkilerine atıfta bulunulmuştur. Kullanılan beş sayısından yola çıkılarak Muharref  Tevrat’ın beş kitap olmasıdır.

FBI ve CIA’nın üst düzey yetkililerinin çoğu Siyonist Yahudi’dir. Binanın proje mühendisi olan General Leslie Groves aynı zamanda masondur. Ayrıca Leslie Groves büyük ses getiren “Manhattan Projesi”nin başında bulunması ise bunun delili niteliğindedir.

İlginç bir bilgide paylaşmak isterim 5 katlı olduğu resmi kayıtlarda verilen binada 284 tuvalet vardır. Bunun nedeni ise ırkçılığın yoğun olduğu dönemde yapılmış olması ve beyazların zencilerle aynı tuvaleti kullanmak istememeleri olarak bilinmektedir.

Centcom başta olmak üzere ABD’nin Dünya’ya yayılmış askeri gücü buradan yönetilmektedir.

ABD yönetimi olduğu gibi, dolayısı ile Pentagon’da Yeni Dünya Düzeni planlayıcılarının kontrolündedir.

Dünya Bankası ve FED ile parayı kontrol ederken,Pentgon’la da askeri ve siyasi yapıları kontrol etmekte/yönetmektedir.

Bu yapının birinci önceliği Terör Devleti İsrail’i güvenliğidir. Her dönem milyarlarca dolarlık nakdi ve askeri yardım ABD temsilciler meclisinden geçerek onaylanır.

Bu yapı Muharref Tevrat’tan çok antik Mısır’daki Firavunun tapınak büyücülerinin yazdığı Kabala’ya iman ederler ve ona göre politikalarını belirlerler.

Kabala’ya göre Yahudi ırkı üstün ırktır ve İnsanlığı temsil eder.Diğer insanlar ise maymundan gelmedir ve işgalcidir. Bu sebepten dolayı gücü üstün tutan materyalist felsefeden dolayı Filistin’de, Gazze’de çok rahat kadın, çocuk demeden öldürmektedirler.

Bu sapık inanca göre Nil ile Fırat arasındaki bölge  “Pahomet” tarafından onlara  verilmiş buradaki herkes işgalci pozisyonundadır ve onları buradan çıkarmak için her yolu kullanmaları mubahtır.

İşte mücadele etmek zorunda olduğumuz sapık inanç biçmi ve bu inancı destekleyen ABD kalbi pozisyonundaki kurumdur”PENTAGON”.

Büyük Ortadoğu Projesi devamında uygulanan Arap Baharı da bir Pentagon projesidir.

Bugün Suriye’de ki Defacto oluşum olan SDG adı altındaki PYD/PKK Terör yapılanmaları da bu projenin paryasıdır

Buradan sivil ve askeri bürokrasiye sesleniyorum, asla projelerinden vaz geçmeyecekler, bu projede zafiyet gösterenleri eleyecekler, izole edecekler karşısındakileri yıpratıp yok etmeye çalışacaklar ama vaz geçmeyecekler.

Onların İnançlarını, kültürlerini bilmeden strateji üretmek mümkün değildir.

Kısaca ele almaya çalıştım anlaşılabildiğimi umuyorum. İnşallah  Suriye özelinde bölge stratejisine yeniden projektör tutup kaleme alacağım.

pentagondaki masonik semboller ile ilgili görsel sonucu

 

 

Dipnot..:

ABD Seçimlerinin Analizi

 http://www.havasspress.com/4878-abd-secimlerinin-analizi.html#.Wn39Yahl9dh

Allah cc. Her Şeyi Daha İyi Bilendir.

 

Alpaslan KARAASLAN

www.Havasspress.com Gn.Yn.Yönetmeni

Bu haber toplam 1193 defa okunmuştur
Yazarın Diğer Yazıları
YAZARLAR
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
MİT'ten Suriye'de PKK Operasyonu
Zeytin Dalı Harekatı sırasında 2 askerin şehit edilmesi olayına karışan 9 YPG/PKK'lı terörist, Suriye'de MİT tarafından yakalanıp Hatay'a getirildi.
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Altyapı: siteal.net
Copyright © Havasspress   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.