Saat Yükleniyor...
Alpaslan KARAASLAN
Metni küçült
HDP BİNASI ÖNÜNDE BİR GRUP ANNE
Tarih : 2019.09.12  07:53:00

HDP BİNASI ÖNÜNDE BİR GRUP ANNE

Askerlik yapanlar bilir, Askeri Personelin disiplin, yönetim ve uygulama kitapçıkları vardır. Bu kitapçıkların hiç birinde yemekhanenin yeri ve işlevi yazmaz fakat her asker ne hikmetse sabah, öğle ve akşam yemek ihtiyaçları için yemek haneye gitme ihtiyacı hisseder.

Bu temel iç güdüdür, bu kelimeyi yazınca hep aklıma Sharon Stone ve sosyolojisinde yaşadığı asiliği tabi ki çekiciliği gelir.

Devlet Askeri anlamda Yurt içi,El-Bab,Afrin ve Irak’ın Kuzeyinde PKK ile çok başarılı bir mücadele yürütüyor. PKK bir daha toparlanamayacak pozisyona aşağıda izah edeceğim yol haritasını uyguladığı takdirde gelecektir.

-Bu mücadele şuan sıcak alanda askeri ve istihbaratı anlamda arazide,

-Yasak kaçak geçişler, kaçakçılık ve güvenlik anlamında havadan, karadan ve beton bloklarla sınır güveliği pozisyonunda sınırlarımızda,

-Terör Örgütünün para kaynaklarını kurutma anlamında finans sağlayan Belediyelerin Kayyuma devri ile siyaseten,

-Terör Örgütünün Uyuşturucudan gelirini yok etme adına ekili, işlenmeye hazır, işlenmiş uyuşturucu kaynaklarını kurutma ki bu sene binlerce dönüm ekili alan, binlerce ton uyuşturucu yakalandı.

-PKK’nın ideolojik, sosyolojik ve katılım anlamında geriletilmesi ve bitirilmesine evrilecek siyasi, ekonomik yatırımların gerçekleşmesi.

-Büyük Şehirlerde PKK’ya ait finans sağlayan şirketlerin tespiti ve bu şirketlere el konması ben yakın zamanda bu süreci beraberce izleyeceğimizi düşünüyorum.

-Silah ve askeri lojistik anlamda alımlarına mani olmak, mevcutları imha etmek diğer devletlere ait istihbarat birimleri ile bağını koparmak, bu zaten final olur bu başarıldığında PKK diye bir şey ortada kalmaz.

-Bir diğeri ise konu başlığımıza sebep olan “PİSİKOLOJİK HARP TATKTİĞİDİR” işte HDP önünde ki annelerin anlamı bu, milyonlarca mermi bir annenin göz yaşından daha tesirli değildir.

Orada eylem yapan bütün kardeşlerimi tebrik ediyorum. Şimdi makalemin başındaki betimlememi tekrar lütfen okuyunuz. Anladığınızda niye HDP sorusunun anlamsız olduğunu göreceksiniz. HDP=KCK’dır,yani PKK’dır. Kim bunu yumuşatmaya çalışıyorsa ya çok cahildir yada Parya bunun başka izahatı yoktur.

Bugün konu başlığı olarak Terör nasıl biteri açanlar, tartışanlar aslında PKK Terör Örgütünü bitirme noktasına getiren bu süreçten rahatsız olduğunu üstü örtülü ifade edenlerdir. HDP kapsının önünde evladını PKK’dan HDP aracılığı ile isteyen Anneleri görmezden gelenlerde aynı ihanet şebekesine bilerek veya bilmeyerek destek verdiklerini bilmelidirler.

Vietnam savaşını bitiren bir kız çocuğu, Filistin davasına anlam katan Rachel Corrie,bütün gözlerin Suriye’ye çevrilmesini sağlayan Aylan bebekti.

CHP açısından bakıldığında  yaslandığı HDP’nin zayıflaması burada ki seçmenin en yakın adres olan AKP’ye kayma ihtimali tedirginlik yarattığı gerçeğini söyleyebiliriz.

Bugün PKK’ya karşı uygulanan Askeri ve Siyasi paradigma  bir Devlet politikasıdır. Bu politikaların devamını Suriye’de göreceğimizden şüpheniz olmasın.

12 Eylüle girdiğimiz şu saatlerde 11 Eylül ile ilgilide bir şeyler yazmasak olmaz diye düşünüyorum.

Kapitalizmi kurtarma, İsrail’in yayılmacı politikasını destekleme Asya-Pasifik stratejik alanda askeri politik gücünü arttırma ve kemikleştirmek için Dick Cheney tarafından planlanan, uygulanan bir Pentagon senaryosudur.

Allah cc. Her Şeyi daha iyi bilendir.

 

Alpaslan KARAASLAN

Havasspress Gn.Yn.Yönt.

 

hdp önündeki anneler ile ilgili görsel sonucu

Bu haber toplam 1523 defa okunmuştur
Yazarın Diğer Yazıları
YAZARLAR
HAFTANIN ÇOK OKUNANLARI
Moderna corona virüs aşısının fiyatını açıkladı
Değerli okurlarım Korona virüsü sonrası değişen siyasi,sosyolojik ve diğer etki şartları dışında bir şeye vurgu yapmak isterim.Şimdi bir aşının değeri 35 dolar civarı Dünya nüfusu şuan 8 tirilyon civarında bu hesaba göre toplam işlem hacmi 280 trilyon dolar yapıyor,savaş çıkarsan bu parayı kazanamazsın..Kovid 19 virüsü hani biyolojik savaş değildi,İtirazcı arkadaşlara duyurulur.
ANKET
FOTO GALERİ
VİDEOLAR
Altyapı: siteal.net
Copyright © Havasspress   |
Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.